Alerjen el kitabi

Alerjen el kitabi
Publiziert am: 20.07.2018
Preis: 0,99 Euro
Pay per PayPal

Alerjen el kitabi - İşaretleme, eğitim ve konuk talepleri için iş deste

Gıda alerjileri ve intoleransları, gıda üretimi ve işleme - sinin yanı sıra gastronomi ve hazır yemek sektöründe her zamankinden daha büyük bir öneme sahiptir. Gıda alerjisi ve intoleransına sahip müşteri ve konuk sayısı giderek artmaktadır.

Avrupa Komisyonu bu gerçeği görmüş ve "AB Gıda Bilgi Yönetmeliği" YÖNETMELİK (AB) No. 1169/2011'i yayınlamıştır. 13.12.2014 tarihinden itibaren, "açık ürün" denilen ambalajsız gıda maddelerinin satışında konuk ve müşterilerin gıda maddelerindeki deklare edilmesi zorunlu 14 ana alerjen hakkında bilgilendirilmesi gerekmektedir.

Bu bilgilendirme, yeterli bilgiye sahip personel tarafın - dan sözlü olarak da yapılabilir. Çalışanın her bir alerji türüyle ilgili kritik gıda maddeleri hakkında gerekli bilgileri bulabilmesi için elinizdeki alerjen el kitabı oldukça faydalı olacaktır.

Doğru bilgi verebilmek için çalışanların da bilgili olması gerekir ve bu da konuklar ve müşteriler için optimal hizmetin bir parçasıdır!1

HOSPITALITY.digital

Unser Antrieb innovative digitale Lösungen für die Gastronomie.

iPad

Mit dem iPad kannst Du E-Books im .epub oder .pdf Format abspielen. Das .epub ist dabei etwas komfortabler zu Nutzen, weil Du hier leicht Einfluß auf Schriftgrößen nehmen kannst und Du außerdem Zugriff auf viele nützliche Zusatzfunktionalitäten hast, die Dir Apple über die iBooks App bereitstellt.

Kindle

Für Dein Kindle kannst Du das .mobi Format oder das .pdf Format verwenden. Das .mobi ist dabei etwas komfortabler zu Nutzen, weil Du hier leicht Einfluß auf Schriftgrößen nehmen kannst und Du außerdem Zugriff auf viele nützliche Zusatzfunktionalitäten hast, die Dir Amazon über Dein Kindle Gerät bereitstellt.

Smartphones und Tablets

Für Dein Smartphone oder Dein Tablet gibt es zahlreiche Anbieter von Software, die Dir das Lesen von digitalen Büchern erlaubt. Suche einfach in den jeweiligen App Stores nach der für Dich passenden App.
Download
Für die Anzeige eines PDF benötigst Du den Adobe Acrobat Reader. Diesen kannst Du Dir hier kostenlos herunterladen.
Newsletter ..