Alerjen el kitabi

Alerjen el kitabi
Published: 20.07.2018
Price: 0,99 Euro
Pay per PayPal

Alerjen el kitabi - İşaretleme, eğitim ve konuk talepleri için iş deste

Gıda alerjileri ve intoleransları, gıda üretimi ve işleme - sinin yanı sıra gastronomi ve hazır yemek sektöründe her zamankinden daha büyük bir öneme sahiptir. Gıda alerjisi ve intoleransına sahip müşteri ve konuk sayısı giderek artmaktadır.

Avrupa Komisyonu bu gerçeği görmüş ve "AB Gıda Bilgi Yönetmeliği" YÖNETMELİK (AB) No. 1169/2011'i yayınlamıştır. 13.12.2014 tarihinden itibaren, "açık ürün" denilen ambalajsız gıda maddelerinin satışında konuk ve müşterilerin gıda maddelerindeki deklare edilmesi zorunlu 14 ana alerjen hakkında bilgilendirilmesi gerekmektedir.

Bu bilgilendirme, yeterli bilgiye sahip personel tarafın - dan sözlü olarak da yapılabilir. Çalışanın her bir alerji türüyle ilgili kritik gıda maddeleri hakkında gerekli bilgileri bulabilmesi için elinizdeki alerjen el kitabı oldukça faydalı olacaktır.

Doğru bilgi verebilmek için çalışanların da bilgili olması gerekir ve bu da konuklar ve müşteriler için optimal hizmetin bir parçasıdır!1

HOSPITALITY.digital

Unser Antrieb innovative digitale Lösungen für die Gastronomie.

iPad

With the iPad you can play back the ebook in .epub or .pdf format. epub. is somewhat more convenient to use here, since it allows you to change the font size easily and also gives you access to many useful additional features that Apple supplies via the iBooks app.

Kindle

You can use the .mobi format or .pdf format for you Kindle. The .mobi option is somewhat more convenient to use, since it allows you to change the font size easily and also gives you access to many useful additional features that Amazon supplies via your Kindle device.

Smartphones and Tablets

There are several providers of software for your smartphone or tablet that will enable you to read digital books on your device. Simply search the relevant app stores for the app that meets your requirements.

Download
You will need Adobe Acrobat Reader in order to view a PDF. You can download it for free here.
Newsletter ..